В Україні понад сім мільйонів людей опинилися за межею бідності, – Світовий банк

635 0
Рівень бідності може ще більше зрости, директор Світового банку.
Умовне фото/Getty images

Умовне фото/Getty images

У 2022 році рівень бідності в Україні зріс з 5,5% до 24,2%. Через це за межею бідності опинилися ще 7,1 мільйона українців. Про це пише The Guardian з посиланням на звіт Світового банку.

Найбільше погіршення економічного становища відчули мешканці українських сіл. Директор Світового банку у справах Східної Європи Аруп Банерджі зазначив, що рівень безробіття в Україні фактично становить 36%, а інфляція досягла 26,6% наприкінці 2022 року. Посадовець вважає, що рівень бідності може ще більше зрости.

Читайте також: До кінця року Світовий банк планує виділити Україні ще 1,7 млрд доларів

Нагадаємо, що у жовтні 2022 року Банерджі прогнозував, що до кінця 2023 року рівень бідності в Україні може зрости до 55%. А в лютому він казав, що повномасштабна російська агресія відкинула Україну на 15 років назад у досягненні цілей щодо скорочення рівня бідності.

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!