
02 березня 2016, 07:32
02 березня 2016, 07:32
Про це повідомляється на сайті регулятора з посиланням на постанову №123, що набуває чинності завтра, 2 березня.
Як зазначається в повідомленні НБУ, постанова чітко визначає коло осіб, які належать до родичів, для цілей переказів за кордон. Серед цих осіб батько, мати, вітчим, мачуха, син, дочка, пасинок, падчерка, баба, дід, прабаба, прадід, внуки, правнуки, брат, сестра (повнорідні й неповнорідні), двоюрідні брати і сестри, тітка, дядько, племінниця, племінник, усиновлювач, усиновлений, опікун чи піклувальник, особа, яка перебуває під опікою чи піклуванням, чоловік, дружина.
Також НБУ пом'якшив окремі вимоги до підтвердних документів, які громадяни повинні надати в банк, дозволивши надавати роздруківки з інтернету для переказів за межі України на різні цілі в сумі понад еквівалент 15 тис. грн. Зокрема, йдеться про перекази на оплату лікування в медичних установах іншої держави, транспортування хворих, навчання, придбання літератури та передплатних видань.
Джерело: УНІАН
Коментарі
Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто залишить свій відгук!
Читайте також
Контент
Рубрики
Розроблено:
Levprograming
За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.
© 2026 "Твоє місто"




