В Україні створили онлайн-мапу аптек з безкоштовними ліками

2680 0
В Україні створили онлайн-мапу, де можна побачити найближчу аптеку з безкоштовними ліками.
фото: img.20minut.ua

фото: img.20minut.ua

Наразі вже 4715 аптек по всій країні беруть участь у програмі "Доступні ліки". Фінансування програми буде збільшено на 250 млн грн. Про це повідомляє міністр Кабінету Міністрів України Олександр Саєнко на своїй сторінці у Facebook.

Читайте також: В Україні стартує програма «Доступні ліки». Перелік перепаратів 

Державне агенство з питань електронного врядування у співпраці з Міністерством охорони здоров'я України створили сайт програми, на якому можна знайти найближчу аптеку з безкоштовними ліками, побачити їхній перелік, знайти контакти гарячої лінії, завантажити зразок правильного рецепту та багато іншого.

"Далі ми будемо розширювати перелік ліків, що надаються безкоштовно або з доплатою, та вдосконалимо заходи зі стимулювання участі аптек у програмі. Уряд продовжує працювати над тим, щоб українці жили довше та якісніше", - йдеться у повідомленні.


Переглянути сайт можна за посиланням

Опублікувала Олеся Шеремета


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!