В Україні закінчуються бейбі-бокси. Чому так сталося і що пропонують взамін

4074 0
Вартість пакунка становила близько 5 тисяч гривень
Фото з відкритих джерел

Фото з відкритих джерел

Антимонопольний комітет України у червні відмінив процедуру закупівлі «пакунків малюка» для українських родин. У Мінсоцполітики обіцяють виплатити батькам гроші замість боксів.

Мінсоцполітики уже розробило проєкт постанови, який передбачає виплату грошової компенсації вартості «пакунку малюка» на дітей, які народились у 2020 році та не отримали його.

У відомстві пояснили, що відповідно до нової постанови Кабміну від 3 березня 2020 року закупівлі має проводити державна установа «Професійні закупівлі». Однак 30 червня через скарги учасників закупівлі Антимонопольний комітет України відмінив процедуру закупівлі «пакунків малюка».

Зазначимо, що бейбі-бокси містили близько двох десятків товарів для новонароджених орієнтовною вартістю у 5 тисяч гривень.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!