В Україні запрацювали нові ДБН щодо будівництва та реконструкції доріг

4283 1
Ліві смуги відтепер звужуватимуть.
Фото: Економічна правда

Фото: Економічна правда

Від сьогодні, 1 вересня, в Україні запрацювали оновлені державні будівельні норми, за якими під час будівництва нових швидкісних трас звужуватимуть ліві смуги. Про це на своїй сторінці фейсбук-сторінці раніше повідомив заступник міністра регіонального розвитку Лев Парцхаладзе.

Читайте також: Через міста та села можуть заборонити будувати швидкісні траси

На дорогах І категорії ліві смуги звужуватимуть із 3,75 до 3,5 м. Ідеться про траси з трьома і більше смугами в одному напрямку. Ширина зупинкової смуги на дорогах І та ІІ категорій становитиме 2,5 м замість 3 м. Нині, за словами Лева Парцхаладзе, ширина смуги стає причиною аварій, особливо з вантажівками, які не можуть повноцінно пересуватися цією ділянкою дороги.

Читайте також: На українських дорогах встановлюватимуть протизасліплювальні екрани

Крім цього, у нормах встановили безпечніші вимоги до проектування горизонтальних та вертикальних кривих, особливо у гірських трасах та при складному ландшафті. Норми будуть обов’язковими для нового будівництва та рекомендаційними при реконструкції.


Читайте також:
2 Вересня, 2019 09:03
Юра "становитиме 2,5 м замість 3 " а на фотографії зовсім інше зображено.
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!