В Україні запровадили надзвичайний стан в енергетиці: львів’ян просять вимикати прилади

7630 1
У четвер, 16 лютого, згідно з розпорядженням уряду, набув чинності надзвичайний стан в енергетиці України.
фото: konkurent.in.ua

фото: konkurent.in.ua

Розпорядження №103 від 15 лютого свідчить, що надзвичайний стан триватиме впродовж місяця – до 17 березня.

Рішенням Кабміну передбачено застосування графіків погодинного відключення електроенергії кінцевим її споживачам. Наразі їх розпрацьовують. За словами міністра енергетики та вугільної промисловості України Ігоря Насалика відключення можуть запровадити вже за два тижні.

Крім того, передбачено регулярний техогляд енергоблоків атомних електростанцій у вихідні з метою зниження навантаження на енергоблоки і, в разі необхідності, розвантаження енергоблоків.

Задекларованою метою надзвичайного стану є також економія споживання антрацитового вугілля. У Міненерго вважають, що НС дозволить заощадити від 300 до 350 тисяч тон антрацитового вугілля.

Через брак вугілля на теплових станціях в Об'єднаній енергетичній системі України виникає дефіцит електричної потужності в години максимального навантаження.

У зв’язку із цим львів’ян просять не користуватися побутовими електроприладами у пікові години. «Звертаємось до мешканців міста Львова та області з проханням не вмикати без потреби потужні побутові електроприлади вранці з 8 до 10 год. та  ввечері з 20 до 22 год. (години найбільшого споживання електричної енергії)»,  – йдеться у повідомленні ЛКП «Львівобленерго».


Читайте також:
16 Лютого, 2017 11:44
Українець [***]ізм,надзвичайний стан в енергетиці,нехай мозгами пошурупають як вийти з тої ситуації,чи хіба гроші вміють красти.Цікаво чи вони на такі пенсії та зарплати виживуть.Жирують за наш рахунок,а ми заощаджувати маємо енергію.Нищать народ як можуть,СХАМЕНІТЬСЯ.
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!