В Україні змінилися рахунки для сплати податків

1766 0
Це пов’язано із запровадженням міжнародних номерів банківських рахунків – IBAN.
ілюстративне фото: lexinform.com.ua

ілюстративне фото: lexinform.com.ua

Із 1 жовтня підприємці сплачуватимуть податки за новими реквізитами. Про це інформує пресслужба податкової.

Зміна рахунків пов’язана із запровадженням міжнародного номера банківського рахунка (IBAN) в Україні. До 31 жовтня ще триватиме перехідний період, а з першого листопада нові реквізити стануть постійними.

Реквізити нових рахунків зараз можна завантажити на сайті Державної казначейської служби України у Львівській області за посиланням або на сайті ДПС..

Читайте також: В Україні запровадять новий стандарт банківських рахунків. Що зміниться

Нагадаємо, з 5 серпня банківські рахунки українців почали переводити на міжнародний стандарт IBAN (International Bank Account Number), що передбачає рахунки з використанням 29 літерно-цифрових символів.

IBAN – міжнародний номер банківського рахунку, що відповідає стандарту № 13616 Міжнародної організації зі стандартизації ISO і Європейського комітету з банківських стандартів ECBS. Український формат IBAN розробили ще у 2008 році.

У Нацбанку кажуть, що IBAN дозволить гармонізувати український платіжний простір з європейським, а також сприятиме подальшій запланованій модернізації системи електронних платежів Національного банку. Загалом використання стандарту IBAN завдяки скороченню реквізитів має зробити зручнішим оформлення розрахункових документів.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!