В УКУ започаткували стипендію імені Героя, який загинув на війні

868 0
Дмитро Сливка загинув на війні 18 лютого 2024 року.
Фото з відкритих джерел

Фото з відкритих джерел

В Українському католицькому університеті започаткували стипендію імені Дмитра Сливки, який загинув на російсько-українській війні. Про це повідомила пресслужба навчального закладу. 

Відтак УКУ планує зібрати 100 тисяч доларів у сталий фонд, який дозволить генерувати стипендію імені Дмитра Сливки та покривати витрати на навчання студента/студентки в університеті щороку.

Доєднатися до збору на стипендійний фонд імені Дмитра Сливки ви можете за посиланням.

Дмитро Сливка народився 19 серпня 1996 року у Львові. Навчався у ліцеї №18 Львівської міської ради. У 2013 році вступив на Факультет терапії та реабілітації Львівського державного університету фізичної культури ім. І. Боберського. У 2018 році продовжив навчання на Факультеті наук про здоров’я Українського католицького університету. Він став студентом першого набору магістерської програми «Фізична терапія та ерготерапія» в УКУ.  

Нагадаємо, що студенти УКУ з’ясували, чи реально облаштувати перехоплювальний паркінг у Львові. 

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!