У Франківському районі Львова збудують церкву адвентистів сьомого дня. Візуалізація

8052 0
Нова церква буде висотою 17 метрів.
візуалізація надана ЛМР

візуалізація надана ЛМР

У Львові на вулиці Івана Багряного, 38 зведуть церкву адвентистів сьомого дня. Відповідні містобудівні мови та обмеження видав міський виконавчий комітет.

Замовником будівництва є релігійна громада адвентистів сьомого дня. Ділянка, на якій планують будівництво, перебуває у комунальній власності. Її площа 0,20 га. Функціональне призначення ділянки – зона Г-2 (зона центру ділової та громадської діяльності).

Читайте також: У центрі Львова вперше за сто років планують звести храм. Хто проти?

Згідно з документацією, прихожани хочуть реконструювати теперішню будівлю храму з розширенням та надбудовою. Висота майбутньої релігійної споруди становитиме 17 метрів. Максимально допустимий відсоток забудови – 24,7%.

Теперішній стан будівлі храму.

Нагадаємо, на перехресті проспекту Чорновола та вулиці Варшавської на місці нинішньої дерев’яної церкви планують побудувати церкву священномученика Миколая Чарнецького та реколекційно-духовний центр для паломників.

Адвентисти сьомого дня – один із напрямків протестантизму, що виник у США.Найхарактерніші відмінні риси віровчення – переконання про необхідність додержання усіх Десяти заповідей (в тому числі буквального додержання заповіді про суботу) й віра у близьке Друге пришестя Ісуса Христа.

Візуалізації надані ЛМР


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!