Вчителям, які склали ЗНО, доплачутимуть 20% до заробітної плати

1152 0
Щодо результатів сертифікації по всій Україні, то 82% учасників пройшли її успішно.
Фото: uk.etcetera.media

Фото: uk.etcetera.media

Вчителі, які успішно склали ЗНО та мають відповідні сертифікати, отримуватимуть щомісячну доплату в розмірі 20% посадового окладу. Доплата відбуватиметься пропорційно до обсягу педагогічного навантаження впродовж трьох років чинності сертифіката.

Сертифікація педагогів проходила у кілька етапів. Зокрема: вивчення практичного досвіду, самооцінювання власної педагогічної майстерності та незалежне тестування.

Читайте також: Самі чи з репетитором. Як готувались львівські випускники, які найкраще склали ЗНО

Як повідомили Tvoemisto.tv в Львівському регіональному центрі оцінювання якості освіти, тими, хто успішно пройшли сертифікацію, вважаються педагоги, які набрали 50 тестових балів за результатами ЗНО та 72 бали з вивчення практичного досвіду.

На Львівщині загалом зареєструвалося 62 вчителів, натомість 59 з них пройшли тестування. Троє не з’явилося у пункт тестування. Щодо результатів сертифікації по всій Україні, то 82% учасників пройшли її успішно.Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!