Ведмежий притулок на Львівщині відкривають для відвідувачів

15942 1
До квітня 2018 року екскурсії притулком будуть безкоштовними.
фото: сторінка ведмежого притулку "Домажир" у Facebook

фото: сторінка ведмежого притулку "Домажир" у Facebook

16 жовтня ведмежий притулок «Домажир» відкривається для відвідувачів. Про це повідомляється на офіційній сторінці установи у Facebook.

До квітня 2018 року відвідини притулку будуть безкоштовними, але за бажанням можна буде залишати благодійні внески для ведмедів. Він працюватиме щодня, крім понеділка, з 10:00 до 17:00. Відвідування притулку можливе лише в організованих групових екскурсіях, що стартують щогодини. Тривалість такої екскурсії – 30-40 хв.

Попередній запис на екскурсію можна зробити за телефоном: +38 067 509 3058.

Ведмежий притулок «Домажир» – рекреаційний центр для порятунку бурих ведмедів, що розташований за 15 км від Львова біля села Домажир. Заснований за підтримки Міжнародного фонду «Чотири лапи» (Австрія), він має на меті допомагати ведмедям, рятуючи їх із притравлювальних станцій, пересувних зоопарків, цирків, готелів та ресторанів.


Читайте також:
9 Жовтня, 2017 09:14
Hanna Отже, відрикваються 16 жовтня.... працюватимуть всі дні крім понеділка. а у ПОНЕДІЛОК 16 жовтня? відкриваються і працюватимуть? чи відкриваються і матимуть свій законний вихідний?
може б ви якось точніше подавали інформацію?
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!