Верх Личаківської закривають для руху до 21 січня. Як об'їхати

7383 3
Зміни в русі транспорту очікують на 9 автобусних маршрутів.

З 13:00 15 листопада до 22:00 21 січня 2018 року буде закритим для руху громадського і приватного транспорту відтинок вулиці Личаківської між Круп’ярською та Черемшини, розповів сьогодні на брифінгу директор ЛКП «Львівавтодор» Олег Береза.

За його словами, закриття цього відрізу відтягували до останнього моменту з огляду на прогнозовані проблеми з транспортним сполученням між центром та верхньою частиною Личаківської, Винник і Майорівки. Перекрити рух доводиться через значний обсяг інженерних робіт з колектором.

«Ми до останнього тягнули з перекриттям, однак змушені це зробити, бо на цій ділянці дуже великий обсяг робіт з каналізаційним колектором», – сказав Береза. За його словами, в окремих місцях доведеться копати на глибину до 8 метрів.

Читайте також: Вулицю Личаківську у Львові ремонтуватимуть у три етапи: деталі

Натомість в. о. начальника управління транспорту Олег Партика повідомив, що у зв’язку із перекриттям руху, буде змінено маршрути 9 автобусів.

Зокрема, маршрут №15 курсуватиме в обох напрямках  по вулиці Зеленій, маршрут №5а – до Винників: Некрасова – Черемшини – Личаківська і далі за маршрутом; з Винників: Богданівська – Старознесенька – Кордуби – Хмельницького – Замарстинівська – площа Різні;

№5Н – до центру: Некрасова – Черемшини – Личаківська і далі за маршрутом; від центру: Зелена – Студентська – Мечниква – Личаківська – далі за маршрутом;

№47а – до центру: Некрасова – Черемшини – Личаківська і далі за маршрутом; від центру: Зелена – Пасічна – Вашингтона – Зелена – Студентська – Личаківська і далі за маршрутом;

№36 – в напрямку Винників: Некрасова-Черемшини-Личаківська і далі за маршрутом; з Винників: Богданівська – Старознесенька – Кордуби – Хмельницького – Замарстинівська – далі за маршрутом;

№29 – до Винників: Некрасова – Черемшини – Личаківська і далі за маршрутом; з Винників: Пасічна – Студентська – Мечникова – Личаківська і далі за маршрутом;

№50 – Мечникова – Зелена – Вашингтона – Пасічна – Таджицька і у зворотному напрямку;

№18 – Некрасова – Черемшини (до стадіону СКІФ) і в зворотному напрямку;

№39 – Ялівець – Богданівська – Кукурудзяна – Липинського – далі за маршрутом до вулиці Некрасова – Черемшини (стадіон СКІФ).

Студентські шатлбаси в обох напрямках курсуватимуть по вулиці Зеленій.


Читайте також:
14 Листопада, 2017 11:09
Олександр А кудою їздитиме маршрутка №217?
13 Листопада, 2017 22:19
Назар Управління транспорту +38 (032) 261-55-66 - дзвоніть, врозумляйте, бо вони кажуть, що дуже файно нам їздити з верху Личаківської, і що днями і ночами той в.о. начальника як стовп там стоїть, не їсть-не п'є, а моніторить і моніторить, аж очі вилазять на лоба вже, але тисняви в маршрутках таки не бачив: їх їздить до холєри багато, що до такої цифри навіть сі не навчив лічити в школі. Двоніть, аби тим кровосісями без діла не сиділося, і файку не курили, як звично вони це ро[***].
13 Листопада, 2017 21:52
Панзільвова Все для зручності людей. Тепер від церкви Покрови будемо одягати лапті на ноги і топати пішки на роботу. Затіяти ремонт вулиць на зиму може лише людина з повною відсутністю мізків. Схеми об'їзду взагалі треба було зробити по кільцевій дорозі. Чому вул. Черемшини не зробити двосторонньою, але виключно для громадського траспорту - прибрати припарковані автомобілі і поставити відповідні знаки - не додумались???
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!