Верховна Рада погодила виділення кредитних коштів на будівництво північної об’їзної Львова

2730 0
500 млн євро спрямують, зокрема, на будівництво об’їзної дороги навколо Львова – північної ділянки, а також для ряду інших доріг.
Ілюстративне фото: objectiv.tv

Ілюстративне фото: objectiv.tv

Верховна Рада схвалила угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком щодо отримання 450 млн та 50 млн євро. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив очільник Львівської ОДА Максим Козицький.

Ці гроші, за його словами, спрямують, зокрема, на будівництво об’їзної дороги навколо Львова – північної ділянки, а також для ряду інших доріг.

Як уточнила в коментарі Tvoemisto.tv речниця Служби автомобільних доріг Львівської області Оксана Богуш, йдеться і про капітальний ремонт траси Київ – Одеса.

Окрім цього, як повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій, гроші на капремонт 314 км дороги Київ-Одеса у Черкаській, Кіровоградській, Миколаївській та Одеській областях і будівництво 23 км північної об’їзної дороги Львова залучають у межах проєкту «Розвиток транс'європейської транспортної мережі».

Читайте також: Естакади та шумовідбивні екрани. Якою буде північна об’їзна дорога Львова

Нагадаємо, викуп земельних ділянок під будівництво обїзної розпочали в липні. Тоді, за словами керівника Служби автомобільних доріг у Львівській області, серед об’єктів, що потрібно викупити, були 10 садиб і 52 земельні ділянки.

Будівництво дороги хочуть розпочати у 2021 році. Це буде швидкісна дорога класу 1а з трьома розв’язками, сімома мостами, огородженням та двома смугами у кожну сторону. Сама траса матиме цементно-бетонне покриття. Дорогу будуватимуть за міжнародні кредитні кошти. Зокрема ЄІБ мав надати 80 млн євро. При цьому загальну вартість оцінюють у 250 млн євро.

Ольга Коваль


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!