Верховна Рада продовжила воєнний стан до 19 лютого

2021 0
Також продовжено загальну мобілізацію ще на 90 днів.
Фото: Укрінформ

Фото: Укрінформ

Верховна Рада України продовжила дію воєнного стану та загальної мобілізації на 90 днів – до 19 лютого 2023 року. Строк дії воєнного стану в Україні продовжується з 05 години 30 хвилин 21 листопада 2022 року. 

Джерело: народний депутат Ярослав Железняк у Телеграмі

За його словами, за закон «Про затвердження Указу Президента України «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні» (№8189) проголосували 294 депутати, а «Про затвердження Указу Президента України «Про продовження строку проведення загальної мобілізації». (№8190) – 297.

Нагадаємо, 8 листопада президент України Володимир Зеленський подав до Верховної Ради України законопроєкти про продовження дії воєнного стану в Україні та загальної мобілізації. Зазначимо, це вже вп’яте парламент проголосував за воєнний стан з початку війни: 24 лютого, 15 березня, 21 квітня, 15 серпня і 16 листопада.
 

Антоніна Костик

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!