Від сьогодні в Україні діє фотофіксація обов'язкового технічного контролю

6134 0
Від сьогодні, 24-го травня, запроваджується фотофіксація проведення обов’язкового технічного контролю транспортного засобу.
фото: d.bernadette.tusovka.kr.ua

фото: d.bernadette.tusovka.kr.ua

Від сьогодні, 24-го травня, набирає чинності постанова Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 30 січня 2012 року № 137 і від 31 травня 2012 року № 512». Про це повідомляє Головний сервісний центр України

Внесеними змінами запроваджується фотофіксація проведення обов’язкового технічного контролю транспортного засобу та затверджено оновлений бланк протоколу перевірки технічного стану транспортного засобу.

Також збільшується обсяг інформації про результати проведення обов’язкового технічного контролю транспортного засобу, яку суб’єкти здійснення обов’язкового технічного контролю транспортних засобів передають до Єдиного державного реєстру МВС (НАІС ОТК).

Додатково передаватиметься інформація про:

  • показник одометра;
  • вантажність (для транспортних засобів категорії N, O), тонн;
  • чи експлуатується автомобіль як таксі (так/ні);
  • чи використовується транспортний засіб (категорії N, O) для перевезення небезпечних вантажів (так/ні);
  • дані з гальмового стенда про перевірку характеристик гальмових систем транспортного засобу.

Також необхідно надавати три фотографії:

  • під час зовнішнього огляду транспортного засобу;
  • під час перевірки фар;
  • під час перевірки  гальмової системи методом стендових випробувань з фіксацією загального вигляду транспортного засобу та номерного знака.

При цьому на фотографіях обов’язково необхідно зазначати час і дату фотофіксації, які повинні відповідати часу і даті видачі протоколу перевірки технічного стану. Для належної передачі результатів фотофіксації процесу перевірки технічного стану розмір кожної з фотографій не повинен перевищувати 300 кб, роздільна здатність повинна дорівнювати 640х480 dpi, розширення jpeg.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!