Відтепер пенсію в Україні можна оформити онлайн

3488 1
Станом на 9 серпня документи на призначення пенсії дистанційно вже подали 11 осіб.
Фото: articulosit.wordpress.com

Фото: articulosit.wordpress.com

Пенсійний фонд України запровадив призначення пенсій через вебпортал електронних послуг «Е-пенсія». За допомогою безкоштовного сервісу можна подати документи для оформлення пенсії дистанційно. Про це повідомляє Громадське.

Щоб скористатися сервісом необхідно:

  • зареєструватися на вебпорталі Пенсійного фонду за допомогою електронного підпису;
  • в особистому кабінеті заповнити онлайн-заяву;
  • завантажити скан-копії необхідних документів. 
  • звернутися у відділення, коли прийде відповідна смс-ка й отримати пенсійне посвідчення.

Розгляд заяви триває 10 днів. Після чого Пенсійний фонд надсилає смс-повідомлення про призначення пенсії або ж необхідність уточнення даних. 

Читайте також: В Україні змінили правила отримання субсидій. Деталі

Електронний підпис, особиста присутність у відділенні після отримання смс-повідомлення та наявність оригіналів документів – основні вимоги оформлення пенсії через новий сервіс. 

Станом на 9 серпня документи на призначення пенсії дистанційно вже подали 11 осіб. 

За словами голови правління Пенсійного фонду України Євгенія Капінуса, наступним етапом буде мобільний додаток.Читайте також:
9 Серпня, 2019 15:29
666 ... сьгодні на Україні пенсію завтра можуть отримати не усі .. вірніше , отримати можуть не лише усі .. мало хто може це зробити ... Слава Україні ! ...
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!