Україна

Відтепер українці можуть обмінювати LED-лампи в селах

1106 0
Обміняти можна у стаціонарних та пересувних відділеннях «Укрпошти».
Фото умовне

Фото умовне

Від сьогодні, 25 лютого, українці зможуть обміняти лампи старого зразка на енергоощадні в селах. Здійснити обмін можна у стаціонарних та пересувних відділеннях «Укрпошти».

Джерело: пресслужба «Укрпошти»

По селах розприділили 6,6 мілн LED-ламп. Користувачам застосунку «Дія», які хочуть зробити попереднє замовлення ламп, варто звернути увагу на наявність відділення «Укрпошти» у переліку доступних в застосунку. Якщо відділення доступне, мешканці сіл зможуть зареєструватися і, подавши заявку, обміняти лампи, коли вони надійдуть саме у це відділення. В інших випадках для обміну потрібно мати паспорт, РНОКПП та лампи. Обміняти можна до 5 ламп старого зразку з будь-яким цоколем на таку ж кількість LED-ламп.

Читайте також: Скільки електроенергії можуть заощадити LED-лампи. Роз'яснення

Загалом 10 млн ламп вже отримали обласні центри, великі міста та смт на всій території України. За цей час кількість ламп, які українці обміняли, сягнула 7  мільйонів. Найактивніше українці обмінюють лампи на Київщині та Львівщині..

Нагадаємо, що Європейський Союз планує надати Україні 35 млн LED-ламп. Станом на цей час обмін ламп відбувається у 2237 відділеннях поштового зв’язку. 

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!