Вікна поліклініки на Руській відреставрують більш ніж за 2 мільйони

3209 0
Будинок на розі вулиць Руської та Підвальної було споруджено у 1905–1906 роках для розміщення управління першої в тогочасній Україні страхової компанії «Дністер».
фото: www.pslava.info

фото: www.pslava.info

Управління охорони історичного середовища 17 січня уклало угоду з ПП «Архітектурна майстерня «Ренесанс» на реставраційні роботи в 1-й міській поліклініці на вулиці Руській, 20. Про це йдеться на сайті системи електронних закупівель Prozorro.

Читайте також: Собор святого Юра відреставрують за понад 10 мільйонів гривень

Вартість робіт становить 2,34 млн грн. За ці кошти в будівлі відреставрують всі вікна та внутрішні великі двері на чотирьох поверхах упродовж 2018 року.

Будинок на розі вулиць Руської та Підвальної є пам’яткою архітектури ХХ століття. Його було споруджено у 1905–1906 роках за проектом архітекторів Івана Левинського і Тадеуша Обмінського для розміщення управління першої в тогочасній Україні страхової компанії «Дністер». Ця будівля — один з найяскравіших зразків «гуцульської» сецесії на території України.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!