Віллу на Тернопільській продали за 5,7 млн гривень

7512 0
Віллу придбала мешканка будинку Любов Лучечко.
фото: Google Maps

фото: Google Maps

Історичну віллу на вулиці Тернопільській, 15 у Львові продали за 5,7 млн гривень. Результати торгів оприлюднили на сайті публічних продажів Prozorro. Sale.

Читайте також: Якою має бути перша за сто років церква у центрі Львова

Йдеться про 203, 2 кв. м площі одноповерхового будинку, до якого входить підвал на 13,7 кв. м та 189,5 кв. м першого поверху. Оголошена вартість закупівлі становила майже 5,7 млн грн, тож не значно відрізняється від кінцевої вартості. Управління комунальної власності ЛМР вже повідомило про намір укласти договір.

Віллу придбала Любов Лучечко. У своїх документах вона зазначила, що з лютого минулого року зареєстрована на Тернопільській, 15. 

Додамо, що будинок із 1994 року є пам'яткою архітектури місцевого значення. Управління охорони історичного середовища у травні дозволило продати її нежитлові приміщення, перед тим у січні відповідну ухвалу підтримали депутати ЛМР.

Читайте також: Кам'яницю у центрі Львова продають за 27 млн гривень

Віллу на вулиці Тернопільській, 15 збудували  у 30-х роках минулого століття. На її фасаді зберіглося скульптурне зображення герба — варіант родинного гербу Андрейовських. Після війни у колишній віллі розмістили спершу військкомат, згодом ЖЕК «Новий Львів», котрий після реформування ЖЕКів у 2010-х роках став частиною ЛКП «Житловик-С».

Вікторія Ейсмунт


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!