Віллу на Уласа Самчука хочуть перетворити на готель. Візуалізація

4784 3
Детальний план проекту передбачає облаштування території поблизу Стрийського парку площею у 1,7 га.
Фото: lute.lviv.ua

Фото: lute.lviv.ua

Віллу на вулиці Уласа Самчука,6 у Львові пропонують перетворити на готель. Про це йдеться у детальному плані облаштування території, обмеженої вулицями Уласа Самчука, Паркової та Івана Франка до межі Стрийського парку. Зведення нових споруд на означенній території не передбачають.

У проекті пропонують пристосувати історичну будівлю на Уласа Самчука до фунціонування готелю за рахунок реставрації та облаштування закритої тераси. На під’їзді до готелю планують створити паркінг на 6 паркомісць, а заїзд до готелю здійснюватимуть зі сторони вулиці Самчука.

Читайте також: У Львові планують облаштувати ще одне транспортне кільце. Візуалізація

Будинок збудований 1896 року на замовлення нафтового промисловця та колекціонера Едмунда Кароля Лозинського архітектором Емануелем Яримовичем. Донедавна приміщення використовували як корпус Львівської комерційної академії. Площа території – 0,16 га.

Згідно з проектом, загальна площа території, яку планують облаштувати, становить 1.7 га. Замовником виготовлення містобудівної документації є управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування ЛМР, розробником детального плану –  ДП ДІПМ «Містопроект».

Громадські слухання щодо облаштування відповідної території триватимуть до 19 лютого 2018 року, після чого проект виноситимуть на розгляд у міській раді. Зустріч із головним архітектором проекту відбудеться 8 лютого.


Читайте також:
4 Лютого, 2018 21:53
Директор Школи Шановна редакціє, уточніть, будь ласка, місце і час зустрічі з архітектором та громадських слухань. Дякую!
26 Січня, 2018 12:23
Сергій. А що буде по проекту з навколишніми будинками? Їх територіями? І де взагалі можна побачити той проект?
25 Січня, 2018 09:09
Роман Ніяк не можу зрозуміти сенсу такої ретельно дозованої інформації. Вілла використовувалася Львівською комерційною академією. Добре. А в чиїй власності була ця вілла? За чиї кошти робиться проект і "перетворення" вілли у готель? Хто буде (чи вже є) власником майбутнього готелю? Адже нічийного майна не буває, а така відда в таком місці - дуже ласий шматочок!
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!