Visa запустить сервіс, що перетворює смартфон на платіжний термінал

2278 0
Продавці зможуть приймати зі смартфона платежі до тисячі гривень.
Фото: itc

Фото: itc

Цього року компанія Visa планує запустити сервіс softPOS, який дозволяє перетворити Android-смартфон у платіжний терминал. Про це повідомляє Liga. Tech.

Читайте також: Українці зможуть знімати готівку на касі супермаркету

За словами директорки Visa у СНД і Південно-Східній Європі Віри Платонової, ця технологія допоможе вирішити проблему малого та середнього бізнесу з доступом до терміналів.

Основною вимогою до гаджета є наявність NFC-модуля, яка дозволятиме приймати оплату, навіть якщо в торговій мережі немає традиційного POS, та зчитувати дані з безконтактної картки або смартфона. Підприємець має встановити на смартфон відповідний додаток, який наразі розробляють.

Читайте також: В Україні з'явився Apple pay. Як це працює

Спершу продавці зможуть приймати зі смартфона платежі до тисячі гривень. Офіційно новий сервіс запрацює з 2020 року. Якщо він матиме широкий попит, обмеження на платежі знімуть.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!