Військовий облік для жінок відклали на рік

1275 0
Жодних заборон на виїзд жінкам за кордон з 1 жовтня не буде.
Ганна Маляр / з відкритих джерел

Ганна Маляр / з відкритих джерел

Заступниця міністра оборони Ганна Маляр повідомила, що жодних заборон на виїзд жінкам за кордон з 1 жовтня не буде. Так, вийшов наказ про відтермінування  на рік, до 1 жовтня 2023 року, взяття жінок на військовий облік.

«Міноборони, в межах повноважень, підготувало наказ, яким вчергове відтермінувало строки взяття жінок відповідних професій/спеціальностей на військовий облік ще на рік - до 1 жовтня 2023 року. Відповідний наказ вчора, 6 вересня, підписав міністр оборони Олексій Резніков»,  повідомила вона.

Вона нагадала, що норма про обов’язкову постановку жінок на військовий облік регулюється саме законом. Наразі в парламенті доопрацьовуються зміни до нього, щоб закріпити норму про добровільну постановку на облік, а наказ дає час законодавцям підготувати нормативний акт.

Нагадаємо, що 5 вересня Маляр заявила, що оборонне відомство не має наміру ставити всіх жінок на військовий облік, ЗСУ потребують лише деяких спеціальностей.

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!