95-річного владику УГКЦ госпіталізували із підозрою на коронавірус

3974 0
Митрополитові-eмериту Стефану Сулику 95 років.
Фото: Docplayer.net

Фото: Docplayer.net

95-річний владика УГКЦ Стефан Сулик, імовірно, захворів на коронавірус. Про це повідомив митрополит Борис Ґудзяк.

«Кілька годин тому, 95–ти літнього владику Стефана завезли до шпиталя. У нього всі ознаки COVID-19 i всі аналізи якнайсерйозніші. Лікарі надають так званий «comfort care». Все в руках Господніх», – повідомив Борис Ґудзяк.

Читайте також: Нині важливе вміння відрізнити форму від змісту. Блаженніший про молитву під час карантину

Стефан (Сулик) народився 2 жовтня 1924 р. у селі Бальниці (Лемківщина). Закінчив школу в Самборі у 1944 pоці. Родина емігрувала з УКраїни, в зв'язку з II світовою війною. Навчався в Католицькому університеті Америки у Вашингтоні. 

29 грудня 1980 року Стуфана Сулику призначили на Архиєпископа і Митрополита Філадельфійського, а 29 грудня 1980 р. висвячений Верховним Архиєпископом Йосифом Кардиналом Сліпим. Є членом Конференції єпископів США.

Читайте також: «Urbi et Orbi». Папа Франциск прочитав особливу молитву

У листопаді 2000 року із благословення Святішого Отця Івана Павла ІІ пішов на заслужений відпочинок, передавши Митрополичий Престол Митрополитові Стефанові Сороці.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!