Київ

Водоканали Київщини забруднюють річку Рось

464 0
Міндовкілля та Міжвідомча робоча група має розробити план дій із порятунку річки Рось

Сім водоканалів Київщини скидають до річки Рось та її приток стічні води з перевищенням вмісту забруднюючих речовин. Про це інформує Державна екологічна інспекція Столичного округу.

Річка Рось забезпечує водою 10 міст та кілька сотень сіл у чотирьох областях. Саме в її басейні розташовані чотири підприємства питного водопостачання, з яких три — на території Київської області.

Держекоінспекція з минулого року перевіряла підприємства, які можуть впливати на річку Рось на Київщині. Зокрема, проаналізували роботу семи водоканалів.

«Обсяг скидів з перевищенням встановлених у дозволі на спецводокористування нормативів лише з 4 водоканалів наразі становить 2,5 млн м³», — йдеться в повідомленні.

Також під час перевірки виявили, що два водоканали не ведуть первинний облік вод (не мають лічильників) на водозабірних спорудах. Ще чотири водоканали не здійснюють облік за кількістю скинутих зворотних (стічних) вод.

Зазначається, що Міндовкілля та Міжвідомча робоча група має розробити план дій із порятунку річки Рось.

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні новини Києва, підписуйтеся на наші Facebook та Telegram.

«Твоє місто. Київ» – сучасне незалежне медіа європейської столиці. Ми пишемо про міську культуру, урбаністику, інфраструктуру, бізнес та людей, які змінюють місто на краще.

 Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!