Вулицю у Львові планують перейменувати та приєднати до іншої

14813 0
Вона розташована у Залізничному районі Львова.
Фото: Вікіпедія

Фото: Вікіпедія

Вул. Робсона у Львові планують перейменувати та приєднати до іншої вулиці. Про це йдеться в ухвалі на інформаційному порталі депутатів Львівської міськради. 

Відтак приєднати вул. Робсона до вул. Широкої з відповідною заміною поштових адрес. 

Читайте також: У громаді на Львівщині перейменують п'ять вулиць

В межах цієї ухвали Залізничну райадміністрацію зобов’яжуть виготовити та встановити на будинки нові таблички, а ЛКП «Міський центр інформаційних технологій» внести зміни до бази даних, електронних карт міста, вебсторінки міської ради та інших джерел інформації. 

Нагадаємо, що робоча група, яка працює над деколонізацією та перейменуванням вулиць Львова, ухвалила рішення щодо зміни назв двох вулиць. Вулиця Федорова стала вулицею Івана Федоровича, а вулиця Іллі Рєпіна – Іллі Ріпина.

Володимир Федорович

_____________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!