Витяг про місце проживання тепер можна отримати в «Дії»

626 0
З червня послуга була доступна на порталі, а відтепер і в застосунку.
Фото умовне

Фото умовне

Відсьогодні, 17 листопада, у додатку «Дія» можна згенерувати витяг про місце проживання. З червня ця послуга була доступна на порталі, а відтепер і в застосунку.

Джерело: «Дія»

Цей документ необхідний при одруженні, відкритті рахунку в банку, влаштуванні дитини в садочок чи при оформленні на роботу. Раніше для оформлення документа необхідно було йти до відповідних органів реєстрації та стояти в чергах, щоб отримати паперову довідку. Всю інформацію, яка міститься в документі, державні органи можуть перевірити в реєстрах, а переконатися в дійсності витягу можна, просто відсканувавши QR-код. 

Читайте також: Українці можуть обміняти посвідчення водія на документ європейського зразка

Щоб згенерувати витяг про місце проживання потрібно:

  • у розділі «Послуги» виберіть «Довідки та витяги»;

  • оберіть послугу «Витяг про місце проживання»;

  • натисніть «Замовити витяг»;

  • ваша заява буде опрацьована протягом декількох хвилин;

  • якщо відомості про вас знайдені в реєстрі, можете завантажити pdf-документ протягом 24 годин.

Тепер у застосунку можна замовити також витяг про місце проживання дітей.

Нагадаємо, що Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров анонсував нову послуги в застосунку «Дія». Документи в смартфоні замість паперових можна використовувати в життєвих ситуаціях, при працевлаштуванні, вступі в університет та оформленні в службі зайнятості.

Ірина Давосир

______________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!