Як голосували на одній із дільниць Львова. Відео, фото. Доповнено
Виборці однієї з дільниць у центрі Львова розповіли, чого чекають після виборів.
Фото Ольги Гуцол
Фото Ольги Гуцол

21 квітня 2019, 21:11

Сьогодні, 21 квітня, в Україні відбувся другий тур президентських виборів. У президентських перегонах беруть участь актор і шоумен Володимир Зеленський та чинний президент Петро Порошенко.

Усі 310 дільниць у Львові відкрили вчасно. Tvoemisto.tv відвідало виборчу дільницю №461860 на вулиці Валовій, 18, а також дільницю на вулиці Театральній, 15 та поцікавилося у виборців, чи голосували вони у першому туру, якими якостями має володіти майбутній президент та чого вони очікують після виборів.

Додамо, що за даними Національного екзит-полу станом на 18:00, Володимир Зеленський переміг у другому турі голосування з результатом 73,2%.

Відео та фото Ольги Гуцол

Підписуйтесь на наші соціальні мережі

Будьте в курсі останніх новин та ексклюзивного контенту. Слідкуйте за нами у соціальних мережах.

Коментарі

Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто залишить свій відгук!

Читайте також

За підтримки:

Bosch Stiftung Logo

Розроблено:

Levprograming

За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.

© 2026 "Твоє місто"