Як львів'яни добираються на вокзал після закриття Двірцевої. Відео

2878 0
Зупинки трамваїв №1,4, 6 і 9 перенесли до приміського вокзалу і ТЦ «Скриня».
Фото: Андрій Білий / Facebook

Фото: Андрій Білий / Facebook

У Львові 13 травня розпочався третій етап реконструкції площі Двірцевої, вулицю Чернівецьку перекрили для руху трамваїв до кінця року.

Кінцеву зупинку трамвайних маршрутів № 1, № 4, № 6 та № 9 із залізничного вокзалу перемістили до ТРЦ «Скриня», де на вулиці Городоцькій мали облаштувати тимчасові зупинки, згідно з рішенням комісії з безпеки дорожнього руху.

Проте на Городоцькій облаштували лише одну трамвайну зупинку у напрямку депо, оскільки поліція має застереження щодо незручностей та аварійних ситуацій для водіїв, які можуть виникнути через звуження смуг руху.

Tvoemisto.tv пройшло маршрутом, який щодня долають тисячі львів'ян і гостей міста, часто у поспіху. На скільки це зручно та чи варто інакше планувати свій час перед потягом, дивіться в нашому відео.

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!