Як Львові відбувається ремонт обласного перинатального центру? Відео

2199 0
До кінця 2015-го будівельники виконають усі ремонтні роботи, що передбачались цьогоріч у Львівському обласному клінічному перинатальному центрі (вул. Дж. Вашингтона, 6). Про це повідомляють у прес-службі ЛОДА.
фото: прес-служба ЛОДА

фото: прес-служба ЛОДА

Нагадаємо, що 5 серпня Кабінет Міністрів України затвердив проектно-кошторисну документацію на реконструкцію Львівського обласного клінічного перинатального центру на вул. Джорджа Вашингтона, 6 (колишня вул. Батальна). На ремонт клініки виділять 171 млн грн.

Вже 4 серпня було змонтовано 100% дахових дерев’яних конструкцій на адміністративному корпусі. Також будівельники закінчили роботу по влаштуванню дренажу пологового корпусу. Крім того, в адміністративному та пологовому корпусах встановили вікна та збудували внутрішні перегородки

Опублікувала Мар'яна Федина


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!