Як на Львівщині реконструюють міст через Дністер. Фото

8919 0
Реконструкцію моста у селі Заліски розпочали минулого року.
фото: Служба автомобільних доріг Львівщини

фото: Служба автомобільних доріг Львівщини

У селі Заліски на Жидачівщині ТОВ «Онур Конструкціон» продовжує реконструювати аварійний міст через Дністер. Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Львівській області, яка здійснює технічний нагляд за реконструкцією.

Міст розташований на автодорозі Стрий — Тернопіль — Кропивницький — Знам’янка (через Вінницю). Його довжина — 181 м, ширина проїзної частини — 7,5 м, по одній смузі руху в кожну сторону. Підрядник вже влаштував опори моста, виконав буріння набивних палів на опори та їхнє бетонування, змонтував розтверки, насадки та колони, а наразі відновив влаштування прогонових будов.

Читайте також: Як на Львівщині ремонтують аварійні мости. Фото до і після

Нагадаємо, що на ремонт моста з державного бюджету виділили 50 мільйонів гривень. Згідно з інформацією на сайті публічних закупівель Prozorro, загальна вартість реконструкції становить 222,2 млн грн. Через аварійність моста у селі Заліски частину дороги державного значення М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка (через Вінницю) закрили для проїзду ще в травні 2017 року.

Служба автомобільних доріг Львівщини


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!