Як найчастіше називають новонароджених у Києві та Львові

19758 0
В Україні оприлюднили перелік найпопулярніших імен, якими батьки називали новонароджених у 2016-му році.
фото: www.nestling.com.ua

фото: www.nestling.com.ua

Анна і Максим стали найпопулярнішими іменами в Україні за минулий рік. Часто дівчаткам давали також імена: Анастасія, Марія, Софія, Єва, Злата, Вікторія, Дар'я, Вероніка, Соломія і Олександра, а хлопчикам – Олександр, Дмитро, Андрій, Владислав, Денис, Іван, Данило, Михайло, Артем. Такий перелік надали в Департаменті державної реєстрації та нотаріату Міністерства юстиції.

Читайте також: ТОП-15 найпопулярніших імен львівської малечі за минулий рік

У Києві в минулому році дівчаток найчастіше називали Марія, Софія, Анна, Анастасія, Злата, Поліна, Кіра, Єва, Катерина, а хлопчиків – Артем, Іван, Олександр, Максим, Тимофій, Матвій, Михаіл, Дмитро і Андрій. У Львівській області найпопулярніші імена – це Юстина і Дем'ян.

Як інформувало Tvoemisto.tv раніше, відповідно до даних Головного управління статистики у Львівській області, до 15-ти найпопулярніших хлопчачих імен увійшли: Матвій, Максим, Артем, Владислав, Данило, Юрій, Олександр, Денис, Богдан, Марко, Давид, Андрій, Маркіян, Остап, Володимир. Дівчаток на Львівщині найчастіше називали так: Софія, Анна, Анастасія, Вікторія, Вероніка, Марія, Яна, Злата, Cоломія, Дана, Ангеліна, Марта, Єва, Дарина, Христина.

Читайте також: Навесні у Львівській ратуші з’явиться дитяча кімната з нянею

Опублікувала Юлія Сабадишина

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!