Як перевірити наявність субсидії за певною адресою

613224 69
В онлайн-реєстрі можна перевірити наявність субсидії за будь-якою адресою в Україні.
ілюстративне фото:  Glenn Carstens-Peters

ілюстративне фото: Glenn Carstens-Peters

В Україні вже запрацював публічний реєстр одержувачів субсидій. Про це в інтерв'ю «Слову і Ділу» повідомив міністр соціальної політики Андрій Рева.

У реєстрі можна перевірити наявність субсидії за будь-якою адресою в Україні. На сайті показується розмір отриманої субсидії за всі періоди, а також за місяць. При цьому особисті дані при пошуку не висвітлюються.

Читайте також: В Україні змінюються правила нарахування субсидій. Роз'яснення

«Ми заховали всі персональні дані, але ви можете подивитися, чи є у людини субсидія і який її розмір», – розповів міністр.

За його словами, на засіданні уряду реєстр ще представлений не був.

Онлайн-реєстр доступний за посиланням. Ймовірно, сайт показує ті адреси, де наразі є або коли-небуть була субсидія, оскільки під час перевірки Tvoemisto.tv адрес, за якими мешканці ніколи не отримували допомоги, результатів пошуку не було.

Крім того, нагадаємо, що перевірити наявність субсидії львів'яни можуть у відділах соцзахисту районів міста.


Читайте також:
29 Листопада, 2019 19:24
валерий хочется ругаться матом сайт никак не открывается когда будут относится кукраинским людям не как к скотуффф
30 Жовтня, 2019 13:57
Оксана Сайт не првцбє
21 Жовтня, 2019 13:08
александр сайт не работает
4 Квітня, 2019 14:27
Фрасина бля сайт не працює, робити все для галочки, коли наведете порядок?
31 Березня, 2019 11:59
Ирина Ваш сайт не работает
11 Березня, 2019 22:20
Люба Чи нарахували мені субсидію на березень
23 Січня, 2019 12:20
марія настояща брехня як вони всі у парламенті коли вже начнуть до людей правду доносити то вже терпіння немае пенсія 1523гривні а до сих пір субсидіі немае
21 Січня, 2019 16:49
СЕРГЕЙ Т.1545 не отвечает находится в авторежиме,в реестре отримувача не открывается улица
21 Січня, 2019 16:49
СЕРГЕЙ Т.1545 не отвечает находится в авторежиме,в реестре отримувача не открывается улица
3 Січня, 2019 23:37
Олена
1 Січня, 2019 10:40
Мирося Богородчани вул.надрічна 35
26 Грудня, 2018 10:19
Руслан Коли ввожу вулицю пише нічого не знайдено , ввів всі вулиці села , чудо село Раневичі існує , а вулиць у нього немає получаеться ,і судячи по відгуках це обман.
24 Грудня, 2018 21:03
Святослав Це безкорисний сайт!!!!!
21 Грудня, 2018 16:24
Aztekium.pl Дніпряни значно сильніше за нашу команду
19 Грудня, 2018 06:13
Василь Борисович Сайт не працює, номер будинку не вводиться.Паскуди криворукі, елементарного зробити не можуть.
17 Грудня, 2018 15:08
Ірина Чому про місту Хмельницькому неможливо вибрати вулицю Лісогринівецька ?
16 Грудня, 2018 08:30
Тетяна Мама отримує субсидію вже не один рік, а на сайті інформація відсутня. В Ратнівському відділі соціального забезпечення відповіли, що інформацію положили у сховище а Київ вносить в реєстр. Чому відсутня інформаці?
16 Грудня, 2018 00:21
ірина Та не працює ваш сайт, номер квартири не вводиться. Стільки негативних відгуків, а реакції ніякої!
За що отримуєте зарплату??? -21 століття - позорище!!!
12 Грудня, 2018 17:53
Аліна Сайт непрацює
8 Грудня, 2018 07:31
Оксана Зробили сайт для галочки,паскудство.
8 Грудня, 2018 04:36
Олена Призначено чи ні так і не побачила ,для чого сайт -знову лажа
7 Грудня, 2018 13:40
оксана страно..... субсидия пришла а на сайте ее нет
2 Грудня, 2018 11:51
володимир Реальну інформацію взнати неможна.Кому потрібний цей сайт який не працює.
30 Листопада, 2018 13:09
ира Бред никуди не можна зайти навищо тоди людей дурить!!!!!!
29 Листопада, 2018 22:49
Микола Смтя благодатне вул іваничівська дом 9 кВ 6 чи є субсидія на період Жовтень-квітень
25 Листопада, 2018 11:41
Галина Ніякі сайти не працюють! Не вводиться № будинку ! Невже ніхто не перевіряє і вам наплювати, що люди не можуть нічого взнати про субсидії!?
25 Листопада, 2018 11:41
Галина Ніякі сайти не працюють! Не вводиться № будинку ! Невже ніхто не перевіряє і вам наплювати, що люди не можуть нічого взнати про субсидії!?
24 Листопада, 2018 20:35
Светлана Ваш реестр дерьмо собачье,он не работаеет,больше часа не могу ввести номер квартиры.Дебилы во всем
24 Листопада, 2018 11:50
Неля Не дуріть людей своїм сайтом бо він не працює як і все в наші державі або доопрацюйте!!!
23 Листопада, 2018 23:48
Євген Та не працює цей ваш сайт, не дуріть людей.
23 Листопада, 2018 20:09
Саша Чому неводиця номер будинку?
22 Листопада, 2018 10:27
Пограничний Михайло Петрович с.Хорупань
21 Листопада, 2018 10:37
Галина Нічого не показує у реєстрі!!! Номер будинку взагалі відсутній, є тільки деякі будинки, хоча я і сусіди отримували субсидію від початку.Тлумацький р-н, С. Олешів
21 Листопада, 2018 07:46
Наталія Субсидию отримувала моя мама вже не один рік,але в реєстрі навіть не знайти вулиці ,тільки село Кадиївка Хмельницької області
20 Листопада, 2018 17:38
Наталія Добрий вечір, я прописана в квартирі, чоловік ні.Я подала його дані також на субсидію по адресі квартири, але його мати всеодно вимагає щоб він виписався бо їй не дають субсидію.Як бути?
19 Листопада, 2018 16:44
Зверев Иван Алексеевич Попробовал найти сведения о субсидии по своему адресу - Харьковская обл., г харьков, Пономаренковский вьезд, 19 (заполняли все на украинском языке) все усилия заканчивались на графе Пономаренковский вьезд. Создалось такое впечатление, что в программу вообще не внесен именно ВЬЕЗД Пономаренковский. Проверьте пожалуйста.
18 Листопада, 2018 14:36
Олена Реестр не дает змогу знайти нарахування субсидій. Легше було б знайти якби вказивались прізвище 53672 ім'я та по батькові субсидіанта
18 Листопада, 2018 14:28
Олена Чому в цьому реєстрових немає нових перейменованваних вулиць а якщо й є то до них немає привязки будинків і квартир
16 Листопада, 2018 20:51
Олександра Коли субсидія буде діюча?????
16 Листопада, 2018 14:28
Вера Какие адреса не проверяю, везде пишет "не действующая". Что это значит?
Сторінка:12
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!