На вулиці Сахарова планують побудувати музичну школу, корпус готелю та дитсадок

2645 0
У межах вулиць Сахарова-Горбачевського у Львові планують реконструювати готель «Екотель», побудувати житлові будинки з підземним паркінгом, навчальний комплекс та ліквідувати частину тимчасових споруд.
Фото: google-maps

Фото: google-maps

У Львові планують звести два житлових будинки та дитсадок, а також реконструювати і добудувати готель «Екотель» у межах розроблення детального плану території, обмеженої вулицями Сахарова та Горбачевського. Відповідні громадські слухання оголосили на сайті ЛМР.

Згідно з пояснювальною запискою, тут пропонують реконструювати та добудувати новий шестиповерховий корпус готелю «Екотель» із підземними автостоянками на 50-60 місць, велодоріжками та велостоянками.

Крім цього, на території, обмеженій детальним планом, планують частково реконструювати наявні будівлі, побудувати дошкільний навчальний заклад на 50 місць, музичну школу на 40-60 учнів та 5-6 поверхові житлові будинки на понад 60 квартир із підземним паркінгом загалом на 100 місць із резервом для мешканців прилеглої забудови (на ділянці, де нині розташовані автостоянка, шиномонтаж і автомийка).

Наявний план використання території

За словами розробників детального плану, територія проектування розташована неподалік центру Львова і є оптимальною для розвитку туристично-відпочинкових та туристично-ділових функцій. За планом зонування, ця ділянка належить до Ж-2, Ж-4 та Г-2. Загальна площа території становить 5,6 га.

Проектний план використання територі

30 липня о 18:00, у актовій залі Франківської районної адміністрації, що за адресою вул. Генерала Чупринки, 85, відбудеться зустріч з головним архітектором проекту Юрієм Столяровим. Громадські обговорення триватимуть до 6 серпня.

Пропозиції можна подавати до відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» через Центри надання адміністративних послуг м. Львова. 

Візуалізація з детального плану території


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!