Як працюватимуть банки та держустанови у Львові на День захисника України. Графік

2109 0
До Дня захисника України львів’яни матимуть три вихідні дні – з 13 по 15 жовтня.
фото ілюстративне, з відкритих джерел

фото ілюстративне, з відкритих джерел

Центри надання адміністративних послуг (ЦНАПи)

ЦНАПи Львова сьогодні, 12 жовтня, працюватимуть з 9:00 до 17:00. З 13 по 15 жовтня — вихідні дні. У вівторок, 16 жовтня, ЦНАПи працюватимуть скорочено – до 15:45. З 17 жовтня всі ЦНАПи працюватимуть за звичним графіком.

Сервісні центри МВС

Головний та регіональні сервісні центри МВС матимуть вихідні з 13 по 15 жовтня. У вівторок, 16 жовтня, звичайний робочий день. Територіальні сервісні центри матимуть вихідні з 13 по 15 жовтня, 16 жовтня – скорочений графік (до 15:45), 17 жовтня – звичайний робочий день.

Відділення Укрпошти

14 та 15 жовтня у Львові працюватимуть два відділення Укрпошти: на вулиці Словацького, 1 —  з 9:00 до 15:00, та на площі Двірцевій, 1 — з 10:00 до 15:00. З вівторка всі відділення працюватимуть за звичним графіком.

Центри «Паспортний сервіс»

13 жовтня час роботи «Паспортних сервісів» у Львові скорочено на одну годину. 14 жовтня — вихідний. 15 жовтня – звичайний робочий графік.

Банки

14 та 15 жовтня банківська система має вихідні дні.

ЛМКП «Львівводоканал»

У святкові та вихідні дні на підприємстві працюватимуть виробничо-технічні підрозділи, які стежитимуть за стабільною подачею водопостачання, а працівники лабораторії перевірятимуть якість питної води. У випадку виникнення аварійних ситуацій, їх оперативно усуватимуть чергові бригади. Телефон диспетчерської працює цілодобово, тому кожен львів’янин може туди звернутися за допомогою та інформацією за номером 15-51 або 276-20-50. Інформація про аварійні відімкнення водопостачання оперативно розміщується на офіційному веб-сайті підприємства http://lvivvodokanal.com.ua/ та на порталі гарячої лінії міста https://1580.lviv.ua/

ЛМКП «Львівтеплоенерго»

ЛМКП «Львівтеплоенерго» працюватиме у звичному режимі, здійснюючи подачу гарячої води споживачам. В разі виникнення аварійних ситуацій їх оперативно усуватимуть. Телефон нашої диспетчерської працює цілодобово, тому кожен може туди звернутися за номером 15-85

Гаряча лінія міста

З 13 по 15 жовтня «Гаряча лінія» у Львові працюватиме за звичним режимом — цілодобово, дзвінки на номер 15-80 опрацьовуватимуть чотири оператори. Скарги також можна писати й на Facebook-сторінку «Гарячої лінії міста Львова». Додамо, що віднедавна телефонувати на «Гарячу лінію Львова» можуть мешканці Брюховичів, Рудно і Винників


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!