Львів'ян закликають не приносити штучні квіти на цвинтар

3288 0
В УГКЦ вважають, що приносити штучні квіти на цвинтар є шкідливою звичкою та гріхом проти 5-ої Божої заповіді.
фото: press-centr.com

фото: press-centr.com

УГКЦ рекомендує львів’янам утриматись від звички приносити на цвинтар штучні квіти. Про це в коментарі Tvoemisto.tv розповів голова комісії з питань екології Львівської архієпархії УГКЦ о. Микола Пришляк.

«Ми вже давно про це говоримо, щоб віряни відмовились від цієї поганої звички, бо вона шкодить природі. Вона пішла з радянських часів, коли на похорон приносили вінки. Для християнина є добрим прийти на похорон чи на цвинтар, помолитися за своїх рідних чи близьких, прибрати могилу, висадити живі квіти. А штучні квіти – це зайве, звичка, яка шкодить довкіллю», – сказав він.

Читайте також: Духівники Твого міста. Михайло Димид про окуляри християнської любові

За його словами, людина покликана піклуватись про те, що створено Богом та оточує нас. Натомість штучні квіти створюють багато екологічних проблем – людина від цього страждає, шкодить своєму здоров’ю та грішить проти 5-ої Божої заповіді - «Не вбий».

«Квіти дуже швидко втрачають свій зовнішній вигляд: вітер, дощ, сніг роблять свою справу, потім їх викидають у сміття, яке, зазвичай, спалюють. Через це виробляються різноманітні хімічні елементи, люди їх вдихають, і це шкодить здоров’ю», – пояснив він.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!