Як у Львові вшанують 30 роковини Чорнобильської трагедії
Завтра. 26 квітня, виповнюється 30 років з моменту трагічних подій на Чорнобильській АЕС. З цієї нагоди у Львів відбудеться низка заходів із вшанування пам’яті ліквідаторів аварії на ЧАЕС.
Фото: narodnalviv.at.ua
Фото: narodnalviv.at.ua

25 квітня 2016, 18:44

Біля пам’ятного знаку «Героям і жертвам Чорнобиля» (вул. Морозна, 31а) відбудуться покладання квітів, проведення чину панахиди за жертвами аварії та віче. Розпочнеться все в 11:00 год.

Також на завтра запланований Вечір пам'яті з нагоди 30-ї річниці ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС у Львівській обласній філармонії (вул. Чайковського, 7). Початок о 15:00 год.

Опублікував Ігор Саджениця

Підписуйтесь на наші соціальні мережі

Будьте в курсі останніх новин та ексклюзивного контенту. Слідкуйте за нами у соціальних мережах.

Коментарі

Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто залишить свій відгук!

Читайте також

За підтримки:

Bosch Stiftung Logo

Розроблено:

Levprograming

За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.

© 2026 "Твоє місто"