Як виглядає оновлена площа Митна у Львові. Фоторепортаж

41671 0
Сьогодні, 6-го травня, для львів'ян урочисто презентують оновлену площу Митну.
фото: Urbanideas

фото: Urbanideas

Проектування і ремонт тривали майже два роки. За цей час на площі замінили всі мережі комунікацій, відремонтували вхід у підземний перехід, замінили старе бетонне і знищене покриття із залізобетонних плит, реконструювали старий фонтан. 

Читайте також: Сихівський трамвай, громадський бюджет та виклики в освіті: що вдалося Львову за рік

На площі оновили озеленення, висадили понад 15 нових видів рослин: кулясті клени, райські яблуні, груші каллеріана, мигдаль трилопатевий, самшит, лаванду, троянди, японську айву, спіреї та барбариси. Велика кількість фруктових дерев з’явилася як символ колишніх садів, що росли біля монастиря кларисок та у його дворі у довоєнні часи.

фото: Urbanideas

Також на площі Митній залишилася бронзова скульптура хлопчика, що плюскається водою: її почистили та оновили. Замонтовано майже сто одноватних світильників у мощенні, що плавно сконцентровуються до входу у Музей Пінзеля – до основної домінанти площі.

Читайте також: У Львові відремонтують десятки внутрішніх двориків. Адреси

Під час ремонту оновили довкілля – відремонтували фасади основних будівель, що її оточують: поліклініки, коледжу (розташовується в приміщеннях давнього монастиря) і самого музею Пінзеля (розташовується в приміщенні давнього костелу). Як зазначають автори проекту, ще упродовж місяця площа буде продовжувати своє оновлення: повинен з’явитися підйомник для маломобільних мешканців і ліхтарі.

Сьогодні о 16:00 на площі відбудеться концерт духового оркестру «Львів».

Читайте також: Львів святкує День міста. Оновлена програма

Опублікувала Юлія Сабадишина,
фото Петра Ткачишина


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!