Які львівські готелі сплачують найбільше податків

2523 0
До аналізу взяли 26 найбільших готелів, які генерують майже половину ПДФО, яке генерують готелі - 20,4 млн гривень.
Фото: Booking.com

Фото: Booking.com

Департамент економічного розвитку ЛМР проаналізував діяльність готелів Львівської ТГ. Презентація відповідних результатів відбулася на засіданні виконавчого комітету ЛМР 21 травня.

Як доповіла директорка департаменту Інна Свистун, загалом 101 готель працює у Львові та генерує 99,8 млн гривень різних податків до міського бюджету. До аналізу взяли 26 найбільших готелів, які генерують майже половину ПДФО, яке генерують готелі - 20,4 млн гривень. 

Пріоритетним є питання доступності. Як з’ясувалось, із найбільших готелів у Львові має облаштований пандус всередині приміщення лише ATLAS.

Водночас, як зазначили у Львівській міській раді, не мають номерів для людей з інвалідністю лише готелі RIUS, Відень, !Fest й Taurus. Натомість до Tvoemisto.tv звернулися представники готелю !Fest із підтвердженням того, що у них наявний номер для людей з інвалідністю із обладнаною вбиральнею. А універсальні вбиральні, зокрема для людей з інвалідністю мають Ibis, Bank Hotel, Grand Hotel, Panorama, Astoria, Dnister і Emily.

Також проаналізували сплату податків за працівників. Адже ПДФО складає загалом 55% загального фонду бюджету міста. 

«Аналізуючи зарплати в готелях ми зрозуміли, що середня заробітна плата одного працівника складає від 5,5 тисяч гривень, що нонсенс просто, до 32,5 тисяч гривень за місяць», – пояснила Інна Свистун.

Читайте також: Кому належать готелі у центрі Львова і чи є серед них росіяни

«Ми з вами прекрасно розуміємо, хто сплачує і не сплачує податки. Коли ти заселяєшся в готель, ти платиш ціну. Будемо рекомендувати усім міжнародним структурам і посольствам при виборі готелю для проведення заходів чи поселення в першу чергу робили ухил на момент сплати податків. Це принципова річ», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, що минулого року Tvoemisto.tv публікувало огляд власників готелів у центральній частині Львова. Детальніше за посиланням.

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!