Які львівські заклади харчування відзначили за гостинність. Перелік

7224 0
1 лютого у Львові відбувся заключний захід та вручення сертифікатів якості в рамках спільної ініціативи з маркетингу та якості «Львівська гостинність». Про це інформує прес-служба міськради.
фото: kumpelgroup.com, horoshiybloglivejournal

фото: kumpelgroup.com, horoshiybloglivejournal

Проект, який було проведено в рамках Німецько-українського партнерського проекту в сфері бізнесу спільно з Львівською торгово-промисловою палатою, Львівським туристичним альянсом, Асоціацією готельно-ресторанного бізнесу землі Бранденбург (DEHOGA Brandenburg) з Німеччини, Центру Підтримки Бізнесу NewBizNet в партнерстві з Львівською міською радою, тривав протягом 6 місяців. Метою даної ініціативи є покращення якості сервісу львівських закладів харчування  в різних категоріях.

Участь в ініціативі «Львівська гостинність» взяли більше 30 гравців ресторанного ринку Львова та Львівської області, в рамках якої відбувалось тестування закладів харчування в добровільно обраних учасниками категоріях, а саме: ресторан, кафе, кафе-кондитерська та пивний ресторан/паб. Олаф Люке, генеральний директор DEHOGA Brandenburg e.V., не міг пропустити нагоди особисто вручити 27 переможцям престижну таблицю-відзнаку. 

В період проведення тестування з 15 жовтня до 30 листопада були здійснені сервіс-тести за участю спеціально підготовлених іноземних та українських тестерів. В рамках даного анонімного візиту гостей-тестерів (mystery-check) відбувалась перевірка та оцінка якості асортиментної пропозиції, рівня якості сервісу, атмосфери та інших важливих параметрів, що безпосередньо впливають на рівень якості закладу. Відбір та навчання тестерів тривав близько місяця за участю іноземних експертів за певними критеріями. Перш за все важливим є те, що серед 18 осіб-тестерів (9 пар тестерів) близько половини осіб – це іноземці, які проживали чи проживають у Львові та займають керівні посади в міжнародних компаніях. Інша частина тестерів – це львів'яни, які також працюють в іноземних компаніях на керівних посадах та перебувають часто у закордонних відрядженнях, а також ніхто з них чи їх родичів не працює в ресторанній сфері. Середній вік тестерів: 35-45 років.

Пропонуємо Перелік закладів, які успішно пройшли тестування та отримали сертифікат якості «Львівська гостинність 2016-2017» (нумероване розташування у списку не представляє собою послідовності отриманого місця, а служить виключно простому переліку).

 Категорія «Кафе»:

1. «Ірена» (готель «Ірена»)

2. «Вишиванка» (Meet & Eat)

3. Шампанерія «Х&Х»

4. Кафе «Centaur»

Категорія «Кафе-кондитерська»:

1. «Львівські пляцки»

Категорія “Пивний ресторан»:

1. Ресторан пивоварня «Кумпель»

2. Пивна ресторація «Кумпель»

3. Театр пива «Правда»

4. Ресторан «Mons Pius / Пиво & М’ясо» 

Категорія «Паб»:

1. «The Гриль»

2. «The Mexican»

3. «T.G.Amigos»

Категорія «Ресторан»:

1.Ресторація «Бачевських»

2. Ресторан «Трапезна» (Готельно-ресторанний комплекс «Вежа Ведмежа»)

3. Клуб «Split Lviv»

4. Ресторан «Валентино»

5. «Сelentano ristorante»

6. Ресторан «Панська гора» (Готель «Панська гора»)

7. «Атляс»

8. Ресторан a lacarte «Portus» («Rixos-Prykarpattya»)

9. Ресторан «Леополіс»

10. Ресторан «На Шевській»

11. Ресторан «Євроготель»

12. Ресторан «Соната»

13. Ресторан «Тарон»

14. Ресторан «Шкоцька» (готель «Аtlas Deluxe»),

15. «Голодний Микола»

Довідка. Ініціатива «Львівська гостинність» вперше була проведена в Україні 5 липня 2011 року, в рамках якої відбулась сертифікація за зразком ініціативи «Бранденбурзька гостинність» у Німеччині (з допомогою якої DEHOGA Brandenburg підтримує рестораторів німецької федеральної землі у забезпеченні належної якості та маркетингу). В 2011 році участь в проекті взяли 25 закладів, серед яких нагороду ініціативи «Львівська гостинність 2012-2013» отримали 23 заклади. Організаторами та партнерами в 2011 році виступили Комітет з туризму Львівської торгово-промислової палати, німецька Асоціація готельно-ресторанного бізнесу землі Бранденбурґ (DEHOGA Brandenburg), Німецько-український партнерський проект у сфері бізнесу, Львівський туристичний альянс, Центр Підтримки Бізнесу NewBizNet та Львівська міська рада.

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!