Які водойми у Львові приведуть до ладу вже цього року

2991 1
На сесії міськради внесли зміни у перелік природоохоронних заходів, які цьогоріч фінансуватимуть за рахунок загального фонду міського бюджету, що дало можливість поліпшити стан водойм у двох львівських парках. Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.
фото: commons.wikimedia.org, vgolos.com.ua

фото: commons.wikimedia.org, vgolos.com.ua

Відтак, прийнято рішення про збільшення суми фінансування, виділеного на поліпшення благоустрою та технічного стану водойм на території двох львівських парків: «Озеро Левандівське» – на 380 тис грн, та «Піскові озера» – на 340 тис грн. Таким чином, загальне фінансування складатиме 600,522 та 499,955 тис грн відповідно, інформує Львівський портал.


Читайте також:
18 Червня, 2016 07:04
марія А що за озеро забули яке находиться в Глинній Наваріі. Яке було колись чудовим, близьким від Львова. Чому невзятися до роботи, чому ми маємо так далеко іхати як під носом таке гарне озеро?38025
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!