Які професії є найбільш популярними серед абітурієнтів закладів профтехосвіти у Львові

2047 0
Йдеться про 17 закладів профтехосвіти, фінансування яких здійснюється з бюджету громади Львова.
Умовне фото / Getty Images

Умовне фото / Getty Images

У Львові проаналізували вступну кампанію у заклади профтехосвіти міста. Найбільш популярною спеціальністю є «Кухар. Кондитер». Про це повідомив перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

Найбільш популярні професії, якими цікавляться абітурієнти:
  • Кухар.Кондитер  378 заяв;

  • Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Електрозварник  357 заяв;

  • Перукар  287 заяв;

  • Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення  145 заяв;

  • Кухар. Офіціант  142 заяви;

Читайте також: Куди може вступити абітурієнт у Львові. Перелік закладів вищої освіти

Станом на сьогодні, до трійки лідерів закладів профтехосвіти Львова увійшли Львівський професійний коледж готельно-туристичного та ресторанного сервісу (366 поданих заяв), Вище професійне училище №29 м. Львова (294 подані заяви) та Львівське вище професійне училище побутового обслуговування (251 подана заява). До аналізу увійшли 17 закладів профтехосвіти, фінансування яких здійснюється з бюджету громади Львова.

Нагадаємо, що цьогоріч абітурієнти подавали заяви у заклади вищої освіти з 19 по 31 липня. Tvoemisto.tv склало рейтинг університетів у Львові, куди подавали найбільше заяв і на які спеціальності за посиланням.

_____________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!