Учні яких львівських шкіл найкраще і найгірше склали ЗНО 2021. Повний рейтинг

6714 0
Перше місце традиційно посідає Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при ЛНУ ім. Івана Франка.
Фото: Creativeart/Freepik.com

Фото: Creativeart/Freepik.com

Інформаційний освітній ресурс «Освіта.ua» склав рейтинг загальноосвітніх шкіл Львова, що посіли найвищі місця у рейтингу шкіл України за підсумками ЗНО 2021 року. Перше місце вже традиційно посідає Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при ЛНУ ім. Івана Франка із 162,3 балами в рейтингу. На другій сходинці – гімназія «Євшан», що набрала 155,2 бали. Трійку лідерів замикає Львівська академічна гімназія при Національному університеті «Львівська політехніка». у неї 153,1 рейтингових бали.

Читайте також: В яких школах Львівщини з 1 вересня п’ятикласників навчатимуть за методикою НУШ. Перелік

У якості вихідних даних для укладання рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів були використані результати зовнішнього незалежного оцінювання, які отримали випускники шкіл у 2021 році. Школи у таблиці ранжовані за рейтинговим балом, який розрахований на підставі середнього значення балів ЗНО, що отримали учасники тестування з усіх предметів та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи.

Нижче публікує перелік із ТОП-15 закладами середньої освіти у Львові. Детальніше з повним переліком шкіл у рейтингу можна переглянути за посиланням, а алгоритм розрахунку рейтингового бала дивіться тут.

Читайте також: Інтелект та вільнодумство. Як працює Львівський фізмат-ліцей

Нагадаємо, минулого року Tvoemisto.tv склало рейтинг львівських шкіл за найпопулярнішими предметами ЗНО – української мови і літератури, історії України, математики та англійської мови. На чолі ТОП-20 шкіл, де учні найкраще склали ЗНО з української мови та літератури – школа-гімназія імені Шептицьких, Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат та гімназія «Євшан».


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!