Яких працівників бракує на Львівщині та кому пропонують роботу і житло

1298 0
На Львівщині є 250 вакансій з наданням житла.
Фото: Getty images

Фото: Getty images

У липні працедавці подали до Львівського обласного центру зайнятості 13,7 тис. вакансій. Середній розмір заробітної плати становив 13 755 грн, що на 2473 грн більше, ніж у цей період торік.

Яких працівників бракує

Як повідомили у Львівському обласному центрі зайнятості, бракує працівників у різних сферах економіки, у тому числі у промисловості, комунальному господарстві, торгівлі, транспорті, медицині, освіті тощо. 

Найбільше актуальних вакансій зафіксовано для представників таких професій як швачка, водій автотранспортних засобів, кухар, продавець продовольчих товарів, продавець-консультант, підсобний робітник, кухар, офіціант тощо

Читайте також: У школи Львова шукають вчителів. Перелік вакансій

Директор ЛОЦЗ Василь Барилюк повідомив, що Центр зайнятості не тільки шукає працівників на заявлені вакансії, але й пропонує працедавцям програми для збереження кадрового ресурсу, створення нових робочих місць і розвитку бізнесу. 

Для понад 600 суб’єктів господарської діяльності відшкодовують витрати за працевлаштування 953 безробітних. 258 компаніям виплачується компенсація за працевлаштування 348 вимушено переміщених осіб. 12 працедавцям повертаються кошти за облаштування робочих місць для осіб з інвалідністю І та ІІ групи. 

У січні-червні працевлаштовано 7,8 тис. жителів області, 0,6 тис. залучено до громадських та тимчасових робіт, 1,8 тис. – до суспільно корисної праці, 2,8 тис. безробітних пройшли професійне навчання, видано 995 ваучерів для підвищення кваліфікації. 

За його словами, в арсеналі служби – 250 вакансій з наданням житла. Найбільше таких пропозицій у Львівській територіальній громаді (180). Для прикладу, помешкання та зарплату у розмірі 30 тис. грн у Червоноградській ТГ пропонують грибоводам. 

Читайте також: «Львівводоканал» шукає працівників на роботу. Які є вакансії

У Львівській ТГ шукають швачок, малярів, друкарів офсетного плоского друкування, налагоджувальників поліграфічного устаткування, слюсарів з механоскладальних робіт, столярів. Зарплата 25 тис. грн 

 У Стрийській ТГ роботу, житло і 20 тис. зарплати пропонують ерготерапевту, токарю-карусельнику та фізичному терапевту.

Із повним переліком вільних робочих місць і вакантних посад можна ознайомитися у закладці «Єдиний портал вакансій» інтернет-ресурсу Державної служби зайнятості.

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!