Європа ввела нові правила безпеки для авіації: як зміняться перельоти

3025 0
Не пасажири тепер не зможуть заходити у термінали, а маски стануть обов’язковими для всіх.
Фото: Юрій Танчин

Фото: Юрій Танчин

Європейський центр з попередження і контролю захворювань та агенція з безпеки авіації ЄС розробили правила безпеки при користуванні авіатранспортом. Про це пише Avianews.com.

Перед вильотом

Авіакомпанії повинні будуть стимулювати пасажирів, які мають ознаки Covid-19, наприклад, температуру, задишку, втрату смаку, залишатися вдома і не виїжджати в аеропорт. Їм можуть запропонувати безкоштовно перебронювати чи скасувати квиток, якщо пасажири покажуть довідку від лікаря.

Тим, хто зустрічає чи проводить пасажирів, заборонили заходити у термінал. Натомість там можуть перебувати лише пасажири та працівники аеропорту.

Пасажирам із ознаками хвороби можуть відмовити у вході в термінал чи посадці на літак. 

В аеропорту

При вході в аеропорт у пасажирів і працівників можуть перевірити температура тіла, а тих, у кого температура перевищує 38°C, відправлятимуть на додатковий контроль.

Сам аеропорт радять ретельно прибирати, встановити захисні екрани на стаціонарних стійках, наприклад, реєстрації чи паспортного контролю.

Між людьми повинна бути дистанція 1,5 метра. Для визначення дистанції на підлогу можуть нанести спеціальні мітки.

На борту літака

EASA не обмежувала кількість місць у літаку, але якщо дозволяє завантаженість літака, то пасажири мають сидіти якомога далі один від одного.

Авіакомпаніям рекомендували забезпечити перевезення в салоні меншої кількості ручної поклажі, стимулювавши пасажирів здавати речі в багаж. 

Бортпровідники не мають допускати черг в проходах і біля туалетів, а одну вбиральню необхідно резеврувати під потреби екіпажу.

Сервіс на борту теж рекомендують обмежити, аби люди менше контактували між собою. Заборонено продавати Duty Free та інші товари, крім попередньо запакованої їжі. За можливості авіакомпанії мають перейти на безготівкові розрахунки.

Також на борту літака варто збільшити подачу свіжого повітря. В салоні заборонено затримувати пасажирів більше ніж на 30 хв., якщо немає нормальної вентиляції.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!