Політична реклама

Їхати на відпочинок у Туреччину львів’яни не бояться

1261 0
Попри нестабільну політичну ситуацію у Туреччині та рекомендацій Міністерства закордонних справ України тимчасово утриматись від поїздок у цю країну, попит на туристичні тури практично не зменшився.

Як повідомили Твоє місто оператори туристичних компаній, спочатку львів’яни були схвильовані, але запланованих поїздок у Туреччину не скасовували. Про потенційну небезпеку своїх клієнтів турагенства попереджали заздалегідь, але остаточне рішення львів’яни приймали самостійно.

Відтак, попит на тури в Туреччину залишався досить високим. Тим паче, за словами менеджерів турагентств, відпочивати на берегах Анталії безпечно, так як основні центри заворушень – Стамбул і Анкара, знаходяться порівняно далеко.

Окрім того, авіарейси у напрямку Туреччини не були скасовані, а представники уряду країни надіслали офіційне повідомлення про гарантію безпечного відпочинку.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!