Юліан Чаплінський подав у відставку з посади головного архітектора Львова

5999 1
На цій посаді він працював із лютого 2015 року.
Фото: Львівський портал

Фото: Львівський портал

Керівник управління архітектури та урбаністики ЛМР Юліан Чаплінський написав заяву на звільнення. Цю інформацію він підтвердив у коментарі Tvoemisto.tv.

Читайте також: Львів потребує радикальних підходів. Юліан Чаплінський про розвиток міста

За його словами, він переходить на нову роботу. На яку саме, він не уточнив. Тепер його заяву має підписати міський голова. 

За інформацією видання Zaxid.net, Юліан Чаплінський продовжить працювати у Міністерстві розвитку громад і територій на посаді заступника міністра з питань будівництва та житлово-комунального господарства.

Читайте також: Юліан Чаплінський про руйнування і будівництво Львова. Частина перша

Додамо, що керівником управління архітектури та урбаністики ЛМР Юліана Чаплінського призначили у лютому 2015 року.

Він навчався у Львівській політехніці. Свою практичну діяльність розпочав у проєктній організації «Арніка». У 2006 році разом з Олегом Трофименком створив компанію Chaplinskyy Trofymenko Аrchitect». Тоді ж увійшов до рейтингу ТОП-100 архітекторів України київського архітектурного журналу «А + С». Через кілька років фірма трансформувалася. в  архітектурне бюро «CHAPLINSKYY & Associates», яке стало лауреатом першої премії всеукраїнського конкурсу INTERYEAR 2010. У Львові Юлан Чаплінський дотичний про проєктів Центру Шептицького, перебудови вілли на Єфремова та будівництва нового офісу Soft Serve.

Вікторія Ейсмунт

 


Читайте також:
11 Вересня, 2019 20:24
666 ... поступив згідно до отого правила -- не любите-граєте зятя ? .. то грайте самі свою доню ...
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!