За паркування у Львові тепер можна платити карткою

1753 0
В місті вже облаштовано 18 паркоматів з відповідним обладнанням.
Фото з Facebook-сторінки Христини Процак

Фото з Facebook-сторінки Христини Процак

Від сьогодні, 9 листопада, за паркування в міських паркоматах можна сплатити за допомогою банківської картки. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

Уже 18 міських паркоматів обладнано віповідною функцією. За паркування мешканці можуть сплатити як контактно, так і безконтактно.

«Це дає змогу дуже швидко, мобільно через Apple Pay чи через будь-який з ресурсів оплатити паркування. З одного боку, це дозволить принести кошти в бюджет міста, а з іншого боку не витрачати зайвий час над процедурою, яка є обов’язковою», – розповів заступник міського голови з питань розвитку  Андрій Москаленко.

Львівська міськрада та ЛКП «Львівавтодор» впровадили нову систему оплати спільно з компаніями Visa та Приватбанк. Відтак, у міській раді переконують, що з міського бюджету на це коштів не витрачали, а паркомати облаштували POS-терміналами виключно за рахунок партнерів.

Начальник відділу паркування ЛКП «Львівавтодор» Сергій Париляк також нагадав, що у Львові є 38 паркувальних майданчиків, на яких встановлено 44 паркомати. У майбутньому в підприємстві планують переобладнати всі паркомати та впровадити в них систему банківської сплати за паркування.

Нагадаємо, що у Львові змінили вартість абонементів на паркування.

Фото з Facebook-сторінки Христини Процак


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!