Політична реклама

За спалювання листя львів'ян штрафуватимуть від 340 гривень

1670 0
У жовтні працівники разом з правоохоронцями проводять спільні чергування для попередження та реагування на спалювання відходів та листя на території міста. Водночас листя, яке збирають у міських парках, перетворюють на компост.

Як повідомили в відділі нагляду за станом благоустрою, для попередження можливого спалювання листя чи скидання відходів у невідведених місцях, з початку року було подано 264 вимоги з визначенням термінів усунення порушень та здійснено контроль їх виконання. Складено  5 протоколів про адміністративне правопорушення, інформує прес-служба Львівської міськради.

У зв’язку з виявленими фактами спалювання, інженерами відділу нагляду за станом благоустрою з початку року складено 4 протоколи про адміністративні правопорушення. Відповідно до інформації, наданої адміністративними комісіями при районних адміністраціях, сума накладених штрафів складає 3400 грн.

З метою реагування на факти спалювання відходів, залишків рослинності, на території міста у вечірній час проводяться спільні чергування разом з працівниками ГУ УМВСУ у Львівській області. Також скеровано листи-нагадування про заборону спалювання листя всім районним адміністраціям, - повідомила Марина Кустова, начальник відділу нагляду за станом благоустрою  КП «Адміністративно-технічне управління».

Водночас, як повідомляють в ЛКП «Зелений Львів», листя, яке збирають у міських парках, утилізують або ж вивозять на звалище.

Нагадаємо, відповідно до статті 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, нехтування правилами благоустрою тягне за собою накладення штрафу на громадян від 20 до 80 неоподаткованих мінімумів (від 340 до 1360 грн) і на посадових осіб та громадян — суб’єктів підприємницької діяльності — від 50 до 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (850-1700 грн).


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!