Завтра у Львові прощатимуться з Андрієм Кузьменком
Співака Андрія Кузьменка (Кузьму "Скрябіна") поховають на Брюховецькому кладовищі, біля Львова. Прощання з ним відбудеться завтра, 4 лютого.
фото: forbes.ua
фото: forbes.ua

03 лютого 2015, 09:07

Батьки та дружина Андрія Кузьменка побажали, щоб співака поховали у родинному склепі на Брюховицькому кладовищі.

Усі охочі можуть провести його в останню путь у Львові. Прощання розпочнеться завтра, 4 лютого, у Преображенській церкві о 16-ій годині й закінчиться вранці наступного дня, – про це написав на своїй Facebook-сторінці радіоведучий Андрій Великий.

Дивіться також: 5 тез Кузьми Скрябіна про Україну та майбутнє. Відео

Також Андрій Великий закликав: «Усе, що буде відбуватися у Києві та на похороні, лише для сім’ї! Просимо поважати та рахуватися з цим рішенням родини».

Нагадаємо, учора під час ДТП загинув Андрій Кузьменко, лідер гурту «Скрябін». Позашляховик, за кермом якого був співак, зіткнувся з вантажівкою на Дніпропетровщині.

Підписуйтесь на наші соціальні мережі

Будьте в курсі останніх новин та ексклюзивного контенту. Слідкуйте за нами у соціальних мережах.

Коментарі

Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто залишить свій відгук!

Читайте також

За підтримки:

Bosch Stiftung Logo

Розроблено:

Levprograming

За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.

© 2026 "Твоє місто"