Зелень замість автівок. Біля Катедри висадять дерева у контейнерах: візуалізація

4766 0
Невдовзі на площі Катедральній з’являться нові дерева та лавки.
фото: Drulber.com

фото: Drulber.com

До кінця липня планують висадити декоративні дерева у контейнерах на площі біля Архикатедральної базиліки Успіння Пресвятої Діви Марії. Про це під час презентації на Тижні громадського простору розповіла керівниця відділу урбаністики ЛКП «Інститут просторового розвитку» Олександра Сладкова.

«Ми довго не могли порозумітися з церквою. Однак, після того, як зробили озеленення на площі Музейній, то представники храму самі звернулися до міської ради з проханням зробити такі ж «хатки» для дерев, аби унеможливити паркування», – зазначила вона.

Читайте також: Як змінять громадські простори Львова. Плани урбаністів на 2017-й рік

Як додала Олександра Сладкова, озеленення робитимуть коштом міста, а лавки спонсоруватимуть підприємці, які мають заклади поблизу площі. Окрім того, у межах одного проекту планують також озеленити вулиці Сербську і Галицьку. Загалом мають висадити 30 дерев.

візуалізація ЛКП «Інститут просторового розвитку»

До речі, у другій половині XX століття площа Катедральна виглядала так:

фото з архівів Центру міської історії

Юлія Сабадишина


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!